Tepelná čerpadla

topení – voda – plyn

Info o nás

Služby

Veškeré služby realizované naší firmou probíhají vždy komplexně. V případě že máte další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Podlahové vytápění

Montujeme komponenty firem Concept, Rehau a Giacomini.Na přání zákazníka dodáme samozřejmě jakýkoli systém.

Ústřední vytápění

Ústřední vytápění realizujeme v kombinaci radiátorů Korádo s měděnými, alufixovými a ocelovými trubními rozvody, spojovanými převážně lisováním (popřípadě letováním a svařováním).

Tepelná čerpadla Viessmann

Vodoinstalace

Největším dílem montujeme vodovody z potrubí a tvarovek Wawin PPR spojovaných polyfúzním svařováním v menším množství z potrubí Alufix spojovaného lisováním.

Kanalizace

Na montáže domovní a bytové kanalizace používáme buďto klasické, nebo odhlučněné potrubí HT, na venkovní kanalizaci je používáno potrubí a tvarovky KG, včetně vodovodních a kanalizačních šachet s různými druhy poklopů.

Plynoinstalace

V současné době montujeme měděné potrubí spojované lisováním s tavarovkami Viega. U každé plynoinstalace je samozřejmostí REVIZE PLYNOVODU.

Rekonstrukce bytových jader

Staré jádro vybouráme a odvezeme na skládku. Nové postavíme zděné z Itongu, nebo ze sádrokartonu. V rekonstrukci je zahrnut vodovod, kanalizace a plyn, dále elektroinstalace a obklady s dlažbou. Na přání zákazníka dodáme jakékoli zařizovací předměty. Rekonstrukce zabere od čtrnácti dnů po tři týdny v závislosti na složitosti projektu.