Instalatérské práce

topení – voda – plyn

Info o nás

Služby

Veškeré služby realizované naší firmou probíhají vždy komplexně. V případě že máte další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Podlahové vytápění

Montujeme komponenty firem Concept, Rehau a Giacomini.Na přání zákazníka dodáme samozřejmě jakýkoli systém.

Ústřední vytápění

Ústřední vytápění realizujeme v kombinaci radiátorů Korádo s měděnými, alufixovými a ocelovými trubními rozvody, spojovanými převážně lisováním (popřípadě letováním a svařováním).

Tepelná čerpadla

Montujeme systém vzduch voda od značek Buderus a Stiebel Eltron pro jejich prověřenou nespornou kvalitu.

Tepelná čerpadla Buderus

Pro stažení katalogu BUDERUS ve formátu PDF klikněte zde.

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelné čerpadlo WPL 10 ve dvou variantách instalace nechá vyniknout svým silným stránkám především v novostavbách.

Efektivní technika vytápění a tichý provoz jsou velkou předností tepelného čerpadla vzduch | voda WPL 10 AC.

Vodoinstalace

Největším dílem montujeme vodovody z potrubí a tvarovek Wawin PPR spojovaných polyfúzním svařováním v menším množství z potrubí Alufix spojovaného lisováním.

Kanalizace

Na montáže domovní a bytové kanalizace používáme buďto klasické, nebo odhlučněné potrubí HT, na venkovní kanalizaci je používáno potrubí a tvarovky KG, včetně vodovodních a kanalizačních šachet s různými druhy poklopů.

Plynoinstalace

V současné době montujeme měděné potrubí spojované lisováním s tavarovkami Viega. U každé plynoinstalace je samozřejmostí REVIZE PLYNOVODU.

Rekonstrukce bytových jader

Staré jádro vybouráme a odvezeme na skládku. Nové postavíme zděné z Itongu, nebo ze sádrokartonu. V rekonstrukci je zahrnut vodovod, kanalizace a plyn, dále elektroinstalace a obklady s dlažbou. Na přání zákazníka dodáme jakékoli zařizovací předměty. Rekonstrukce zabere od čtrnácti dnů po tři týdny v závislosti na složitosti projektu.